Hakkımızda

Firmamız, Mobil İletişim Çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal SMS çözümleri sunmak üzere kesintisiz hizmet vermektedir.

Sanayi ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeler, özellikle iletişim, ulaşım ve firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmelerle beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir olgu haline gelmiştir.

Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı mal ve hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

Firmamız, kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek Pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, kalite ve standart alanlarındaki yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmış kuruluştur.

Firmamız, Müşteri odaklı çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi kadrosuna aşılamış ve müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı, başarısını arttırabilmenin ilk şartı olarak belirlemiştir.

 
Teknolojinin gelişmesi ve globalleşen dünyanın getirileri ile beraber, iletişim araçları gün be gün daha küçük boyutlandırarak ceplerimize kadar girmiş bulundular. 9-10 yaşlarına kadar inmekte olan ve her insanın ekonomik statüsünde rahatlıkla satın alabileceği geniş bir yelpazeye sahip olan telefonlar, iletişimin kilit noktası. İletişim için bu denli önemli olması ile birlikte, telefon üzerinden reklam yapmak ya da gruplar ve kişiler arasında çeşitli bildirimleri en rahat ve güvenilir şekilde sağlamak da mümkün hale geliyor.
www.toplusmsjet.com olarak bizler, reklamın ve bildirimlerin en kolay ve en az maliyetli yolu olan SMS yolu ile reklam ve bilgilendirmede, Türkiye’nin her iline, bilgisini vereceğiniz her telefona en profesyonel şekilde bilgilendirme yapmaktayız. Sahip olduğumuz misyon ve geliştirmiş olduğumuz vizyonumuz ile birlikte Türkiye’de kendi alanımızda adeta bir kodaman olup, müşterilerimizi ve müşteri memnuniyetini para kazanmak için bir araç değil, amacın ta kendisi olarak görmekteyiz.
Gerek bireysel kullanımlarınızda gerek ise de kurumsal kullanımlarınızda firmamızdan yardım alarak, hem bizim hem de sizin kalitenizi yansıtarak hedef kitlenize bildirmek istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz. www.toplusmsjet.com olarak bizler, son derece basit ancak bir o kadar da profesyonel bir mantık ile çalışmaktayız, tarafınızdan almış olduğumuz siparişi aynı gün en geç ise 1 gün içerisinde istediğiniz sayıda telefon ve kişiye ulaştırabilme potansiyeline sahibiz. 
1998 yılı itibari ile Furkan İletişim adı altında hizmet vermeye başlayan kurumumuz, 2004 yılı itibari ile toptan kontör satışlarına başlamış olup internetin hayatımızda iyice yer edinmesi ile birlikte de 2007 yılında bu hizmetini internet deryasına taşımıştır. Sitemiz üzerinden bizlere ileteceğiniz taleplerinizi, aktif bir şekilde hizmet sağlayan müşteri hizmetlerimize iletip, çok kısa bir sürede geri dönüş alabilirsiniz. 
Toplu SMS gönderim hizmetimizden yararlanmak için çok kapsamlı bir gönderim talebinde bulunmanıza gerek yoktur, bizimle uzun süreler çalışan müşterilerimiz öğrenci yurtlarından marketlere, kuaförlerden internet kafelere oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Dilerseniz bayilik talebinde de bulunabilir, gerekli ortaklığı sağlayabilirsiniz. Sizler için bu kadar önemli olan bir konuda www.toplusmsjet.com olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.

 


Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Toplu SMS

Türkiye'nin en hızlı, kaliteli ve hesaplı fiyatlarıyla hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Hizmet